KAVÁRNU SLUNEČNICE, DÍLNY I SOCIÁLNÍ SLUŽBU OD 1. KVĚTNA 2018 PROVOZUJE CSP ZLÍN, O.P.S., VEŠKERÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE NA WEBU: http://www.cspzlin.cz/

VÝROBA BUTTONŮ, ODZNAKŮ, PLACEK

Nabízíme možnost propagace vaší firmy či akce prostřednictvím reklamních placek se spínacím špendlíkem.

Výroba buttonů je nejnovější tréninkovou dílnou, která vznikla z výtěžku Zlínská akce cihla 2011. Placky jsou vhodné jako reklamní či upomínkové předměty, které se mohou stát i vkusnými módními doplňky. Do placky je možné umístit obrázek dle Vašich představ (např. logo firmy, vlastnoručně nakreslený obrázek, fotografie, libovolný motiv z časopisu, atd.).

Při všech pracovních činnostech je kladen důraz především na dodržování hygienických předpisů, bezpečnost při práci, osobní hygienu a udržování příjemného vzhledu.

 

Příprava pro grafickou úpravu:

Kulatý 25 mm – připravit výsek 35 mm

Kulatý 37 mm – připravit výsek 49 mm

Kulatý 44 mm – připravit výsek 54 mm

Pozadí motivu ponechte až do velikosti výsekové kružnice, aby na hraně butonu nevzniknul po kompletaci bílý okraj

Připravte jeden druh loga na jednu stranu A4, mezi logy zachovejte mezery 1-1,5 cm. Pokud nám budete materiál zasílat k tisku, tak pouze ve formátu PDF. Pokud budete tisknout sami, tak zvolte klasickou gramáž papíru 80 – 90g.

 

Nabízíme možnost workshopů se stroji na výrobu placek. Pokud máte zájem o placky pro přátele, rodinu, zaměstnance či firmu, rádi je pro vás vytvoříme dle vaší poptávky, představ a požadavků. Znáte-li dárkový obchod či prodejní akci, kde bychom se mohli prezentovat a prodávat své výrobky, kontaktujte nás, prosím.