KAVÁRNU SLUNEČNICE, DÍLNY I SOCIÁLNÍ SLUŽBU OD 1. KVĚTNA 2018 PROVOZUJE CSP ZLÍN, O.P.S., VEŠKERÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE NA WEBU: http://www.cspzlin.cz/

Netradiční tréninková kavárna

Telefon do kavárny, rezervace stolů: 776 391 599

Nejnovější informace najdete na našem Facebooku: „Netradiční kavárna slunečnice“

 

Tréninková kavárna nabízí veřejnosti příjemné trávení času s přáteli nad hrnkem lahodné kávy či skvělých palačinek. Trenéři zaučují zaměstnance a uživatele kavárny v barmanství a gastronomii. Podporují je v začleňování do běžného života a v hledání pracovního uplatnění na běžném trhu práce.

Pořádáme dětské oslavy, narozeninové oslavy, přednášky, semináře, promoce, svatby, firemní večírky, smuteční rozloučení, eventy a catering kdekoliv v okolí Zlína. Při zájmu o soukromou akci nebo catering kontaktujte provozní kavárny:

Michaelu Polanskou
Mobil: 776391599

slunečnice nápojový lístek 2015_new-page-001

 

Vznik kavárny – rok 2001

Kavárna byla otevřena občanským sdružením IZAP v roce 2001. Její provoz byl rozšířen díky projektu „Podpora sociálně ohrožené skupiny obyvatelstva směrem k jejich integraci a pracovnímu uplatnění (SOS)“, který byl spolufinancován ESF, MMR a Zlínským Krajem. Doba trvání projektu byla od 1. 8. 2005 do 30. 4. 2008. Od ukončení projektu se kavárníci snaží být finančně nezávislí na ostatních zdrojích a vydělat si na provoz, což se daří pouze v letních měsících.

Hygiena

Při všech pracovních činnostech klademe především důraz na dodržování zásad haccp (správné chlazení a rozmrazování, čištění zeleniny, skladování potravin, měření teplot, čistotu skla) a bezpečnost při práci s ostrými předměty (nože, nůžky) a elektrickými spotřebiči (kávovar, mixér, toaster, mikrovlná trouba, lednice, mrazák). Vedeme také zaměstnance k osobní hygieně a udržování příjemného vzhledu.

Netradiční tréninková kavárna

Netradiční tréninková kavárna

Netradiční tréninková kavárna