KAVÁRNU SLUNEČNICE, DÍLNY I SOCIÁLNÍ SLUŽBU OD 1. KVĚTNA 2018 PROVOZUJE CSP ZLÍN, O.P.S., VEŠKERÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJTE NA WEBU: http://www.cspzlin.cz/

Kreativní dílna

Kreativní dílna nabízí k prodeji ručně vyráběné dárkové předměty z papíru, korálek, skla, textilu.

V kreativní dílně se vyrábí:
• Stromečky štěstí – při výrobě stromečků štěstí si zaměstnanci chráněné dílny rozvíjí jemnou motoriku, procvičují si zručnost a přesnost.
• Malování na sklo, textil
• Papírová přáníčka, novoročenky, svatební a jiná oznámení
• Šperky z fimo hmoty a ze skleněných korálků
• Originální pera z novinového a recyklovaného papíru
• RE – USE BAG: RUČNĚ MALOVANÁ NEBO POTIŠTĚNÁ TAŠKA. TAŠKY Z NETKANÉ TEXTÍLIE JSOU OBLÍBENÉ PRO SVOJI PEVNOST, PRATELNOST A ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. K VÝROBĚ SE POUŽÍVAJÍ RECYKLOVANÉ TEXTILNÍ ODPADY. DÍKY SVÝM VLASTNOSTEM SE POUŽÍVAJÍ OPAKOVANĚ A STÁLE VÍCE NAHRAZUJÍ NEEKOLOGICKÉ IGELITOVÉ TAŠKY.

Při všech pracovních činnostech je kladen důraz především na dodržování hygienických předpisů, bezpečnost při práci, osobní hygienu a udržování příjemného vzhledu.

Pokud máte zájem o výrobky pro přátele, rodinu, zaměstnance či firmu, rádi je pro vás vytvoříme dle vaší poptávky, představ a požadavků. Znáte-li dárkový obchod či prodejní akci, kde bychom se mohli prezentovat a prodávat své výrobky, kontaktujte nás, prosím.

 


vyrobky-19   vyrobky-16   dilny-ic-27  dilny-ic-28

vyrobky-ic-17   vyrobky-ic-18   vyrobky-ic-20    DSCN7851  dilny-31

IMG_0499 §  DSCN7810   DSCN7826   DSCN7827